Szanowni Państwo,

Sekcja Chemii Heteroorganicznej PTChem oraz Centrum Badań  Molekularnych i Makromolekularnych PAN organizują jednodniowe międzynarodowe sympozjum pt.: „Advances in the Chemistry of Heteroorganic Compounds”. Odbędzie się ono w dniu 25 listopada 2015 roku (piątek) w CBMiM PAN w Łodzi, ul. Sienkiewicza 112.

Udział w tym przedsięwzięciu naukowym jest bezpłatny.

Osobami, którym dedykowane będzie tegoroczne Sympozjum są profesorowie: Jerzy Wicha (IChO PAN Warszawa - z okazji Jego 80 urodzin) oraz K. Michał Pietrusiewicz (UMCS Lublin - z okazji Jego 70 urodzin). W programie Sympozjum znajdą się wykłady plenarne i zaproszone oraz sesja plakatowa. Wykłady plenarne uprzejmie zgodzili się wygłosić profesorowie: Kin-ya Akiba (Hiroshima and Waseda University); Herbert Mayr (Ludwig-Maximilians-Universität München); Manfred Scheer (Universität Regensburg); Lothar Weber (Universität Bielefeld), a wykłady na zaproszenie dr Anka Pejovic (University of Kragujevac) i dr Oleg M. Demchuk (UMCS Lublin).

Osoby zainteresowane udziałem w Sympozjum są proszone o elektroniczne przesłanie zgłoszenia oraz jednostronicowego, standardowego (A-4) streszczenia plakatu w języku angielskim do dnia 20 października 2016 roku na adres Sekretarzy Sympozjum:

Dr Dorota Krasowska i mgr Tomasz Cierpiał CBMiM PAN w Łodzi,
90-363 Łódź, Sienkiewicza 112, tel. (42) 68 03 217 lub (42) 68 03 234
e-mail: achhcconference@gmail.com

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym spotkaniu (link).